O nás

Dobrý den, vítáme vás na stránkách soukromé ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme poradnu pro novorozence a kojence, ošetření a léčbu dětem předškolního věku, školákům i těm, kteří jsou právě na prahu dospělosti. Pacientům mezi 18 a 19 rokem jejich věku, provádíme výstupní lékařskou prohlídku a předáváme je do péče praktického lékaře pro dospělé. Diagnostikujeme a léčíme onemocnění, která jsou typická pro dětský věk. V případě potřeby odesíláme rodiče s dětmi na odborná vyšetření ke specialistovi. Kvalitní lékařskou péči poskytujeme všem našim pacientům, upřednostňujeme vždy citlivý přístup, především u malých dětí, snažíme se získat jejich důvěru, aby se u nás cítily dobře a neměly strach z vyšetření. V dopoledních hodinách provádíme běžnou ordinaci, odpolední hodiny jsou určeny pro zvané, kdy jsou plánované kojenecké poradny, preventivní prohlídky školních a předškolních dětí. Samozřejmostí je i akutní ošetření pacienta v odpoledních hodinách.

V naší ordinaci provádíme standardní a nadstandardní očkování, odběry biologického materiálu, vyšetření CRP, testy pomocí močového analyzátoru a pro malé parádnice i aplikaci náušnic nastřelováním nebo propíchnutím oušek.

Na žádost rodičů a starších pacientů provedeme vyšetření a vyhotovení potvrzení pro získání řidičského průkazu, doporučení do ozdravných zařízení, škol v přírodě, vyšetření za účelem realizace lázeňské péče, vyšetření pro sportovní oddíly, vyhotovíme potvrzení pro pojišťovny a další.

Naší prioritou je, poskytnou všem našim pacientům je tu nejlepší profesionální zdravotnickou péči.